Mamy wolne miejsca! U nas zniżki łączą się! Sprawdź

Zespół

Emilia Żur

dyrektor

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Wychowanie w licznej rodzinie sprawiło, że już od najmłodszych lat opiekowała się dziećmi oraz zapragnęła oddać się temu zawodowo. Od lat nastoletnich związana z muzyką, śpiewa w chórze a swoją muzyczną pasję stara się przekazać maluchom. W swojej pracy kładzie nacisk na praktyczne zajęcia z dziećmi, rozwijające wyobraźnię i sprawności manualne. Płynnie posługuje się językiem angielskim, co ułatwia pracę z dziećmi obcojęzycznymi. Dzięki znajomości różnorodnych technik animacji czasu oraz metod wychowawczych nawiązuje porozumienie z najmłodszymi i najbardziej energicznymi wychowankami.

ŁUCJA WOŁOSZYN

Od kilku lat pracuje jako opiekun dziecięcy w żłobku, wcześniej pracowała również jako niania. Jest osobą spokojną i sumienną. W opiece na dziećmi kursuje się troską i miłością, a możliwość obserwowania ich rozwoju sprawia jej ogromną satysfakcję. Ukończyła kurs sensoplastyki, dlatego chętnie prowadzi wszelkiego rodzaju zajęcia sensoryczne. Studiuje także zaocznie na kierunku pedagogika opiekuńcza ze specjalizacją terapia pedagogiczna. W wolnym czasie stara się poszerzać wiedzę z zakresu psychologii, lubi też czytać książki i chodzić do kina.

Martyna Peciak

Praca z dziećmi była jej marzeniem od najmłodszych lat. W tym celu ukończyła kurs „opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym”. Po za byciem żłobkowa ciocia jest także nianią. Po za wielka miłością do dzieci bardzo lubi rysować co wykorzystuje w pracy z najmłodszymi. Prywatnie uwielbia poszerzać swoje kwalifikacje i często bierze udział w różnych kursach i szkoleniach a także robić zdjęcia i oglądać filmy.

Zuzanna Trycz

Już w trakcie studiów pracowała jako niania oraz opiekunka w żłobku bo praca z najmłodszymi sprawia jej największą radość. Kocha pracę z dziećmi za ich szczerość i otwartość oraz zaufanie jakim ją obdarzają. Uwielbia patrzeć jak uczą się oraz rozwijają przy jej boku. Ukończyła studia licencjackie o kierunku zarządzanie informacją i publikowanie cyfrowe na Uniwersytecie Pedagogicznym. Aktualnie studiuje marketing i logistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim.

KATARZYNA ZAJĄC

Psycholog