Zespół

Emilia Żur

dyrektor

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Wychowanie w licznej rodzinie sprawiło, że już od najmłodszych lat opiekowała się dziećmi oraz zapragnęła oddać się temu zawodowo. Od lat nastoletnich związana z muzyką, śpiewa w chórze a swoją muzyczną pasję stara się przekazać maluchom. W swojej pracy kładzie nacisk na praktyczne zajęcia z dziećmi, rozwijające wyobraźnię i sprawności manualne. Płynnie posługuje się językiem angielskim, co ułatwia pracę z dziećmi obcojęzycznymi. Dzięki znajomości różnorodnych technik animacji czasu oraz metod wychowawczych nawiązuje porozumienie z najmłodszymi i najbardziej energicznymi wychowankami.

Zuzanna Trycz

Kierownik placówki

Już w trakcie studiów pracowała jako niania oraz opiekunka w żłobku bo praca z najmłodszymi sprawia jej największą radość. Kocha pracę z dziećmi za ich szczerość i otwartość oraz zaufanie jakim ją obdarzają. Uwielbia patrzeć jak uczą się oraz rozwijają przy jej boku. Ukończyła studia licencjackie o kierunku zarządzanie informacją i publikowanie cyfrowe na Uniwersytecie Pedagogicznym. Aktualnie studiuje marketing i logistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Martyna Peciak

Praca z dziećmi była jej marzeniem od najmłodszych lat. W tym celu ukończyła kurs „opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym”. Po za byciem żłobkowa ciocia jest także nianią. Po za wielka miłością do dzieci bardzo lubi rysować co wykorzystuje w pracy z najmłodszymi. Prywatnie uwielbia poszerzać swoje kwalifikacje i często bierze udział w różnych kursach i szkoleniach a także robić zdjęcia i oglądać filmy.

Barbara Furman

Absolwentka 2 letniej szkoły na kierunku opiekunka dziecięca, przygotowana do planowania i organizowania pracy opiekuńczej oraz edukacyjnej, wspomagającej rozwój dzieci do czwartego roku życia. Osoba kreatywna, z głową pełną pomysłów zabaw rozwijających wyobraźnię i umiejętności, z podejściem bliskościowym. Stale zdobywa nową wiedzę podczas kursów z zakresu pracy z dziećmi. Posiada kilku letnie doświadczenie jako niania oraz opiekunka dziecięca w żłobku. Prywatnie pasjonatka gór, członek klubu Zdobywców Korony Gór Polski. Miłośniczka podróży od Afryki po Europę.

Zofia Wacek

Absolwentka studiów pedagogicznych o specjalności społeczno-opiekuńczej na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Obecnie kontynuuje studia pedagogiczne na specjalizacji terapia pedagogiczna. Jej pasją jest śpiew, czym bardzo chętnie dzieli się z dziećmi. Podczas zajęć ceni sobie metody twórcze, przede wszystkim ruchowe. Uważa, iż w efektywnej pracy najważniejsze jest zorientowanie na emocje dziecka.

Oliwia Hedwik

Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Ignatianum. Wybrała ten kierunek ze względu na swoją pasję do pracy z dziećmi i chęci tworzenia dla nich odpowiedniego środowiska do rozwoju. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i umiejętności zdobyte na studiach, kładąc szczególny nacisk na rozwój w obszarze sensoryczny oraz bajkoterapię. Jest osobą pozytywną i pełna energii. W wolnych chwilach lubi czytać książki.

Julita Sak

Przyświeca jej motto - zdanie wypowiedziane przez Janusza Korczaka :"Dzieci rodzą się że skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć". Posiada uprawnienia opiekuna w żłobku. Osoba kreatywna, potrafiąca dostrzec u dzieci zdolności i predyspozycje psycho-osobowe, które chce rozwijać. Empatia i wrażliwość pomaga jej dostrzec z kolei potrzeby emocjonalne i psychiczne milusińskich i wyjść im naprzeciw. Zgodnie ze zdaniem wyżej wymienionego Pana Korczaka "Kiedy dziecko się śmieje, śmieje się cały świat", za cel oprócz rozwoju dziecka stawia jego komfort, zadowolenie, szczęście i uśmiech. Dba aby czas bez rodziców był dla dzieci jak najmniej stresujący a jak najbardziej komfortowy.

Beata Czajkowska

Absolwentka studiów informacji naukowej i bibliotekoznawstwa, której pasją jest czytanie książek i spacery nordic walking. Ukończyła kurs opiekuna w żłobku, uwielbia zajmować się dziećmi i czytać im bajki oraz opowiadać wierszyki.

Klaudia Mszyca

Absolwentka Technikum o profilu Turystycznym. Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej i jest studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Od zawsze marzyła o pracy z dziećmi. Uwielbia pracę z dziećmi, która daje jej wiele radości. W łatwy sposób nawiązuje z nimi kontakt, zyskując ich sympatię i zaufanie. Ważne jest dla niej to, żeby dzieci pod jej opieką czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Praca z dziećmi nie jest tylko dla niej zawodem, ale także pasją. Aktywnie udzielała się w wolontariacie w Domu Dziecka. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym i Żłobku w Częstochowie. Chcąc się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje, bierze udział w szkoleniach doskonalących jej warsztat pracy.

Dominika Doniec

Ukończyła studia licencjackie na kierunku zarządzanie w służbach społecznych na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej, a także kursy opiekuna w żłobku oraz biblioterapii i bajkoterapii. Aktualnie studiuje Media Content & Creative Writing na tej samej uczelni. Stara się, aby maluchy poznawały magię książek i czerpały radość z tworzenia własnych dzieł artystycznych, rozwijając swoją kreatywność oraz wyobraźnię.